نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: به بن بست رسیدم!!!!!

1627
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

به بن بست رسیدم!!!!!

با سلام دوستان
    من تو زجر بزرگ شدم دلم از خانواده دلگیره ... هیچکس تو این دنیا ندارم احساس غربت میکنم نه دوست خاصی دارم و نه چیزی .
    هر روز تنهایی میرم بیرون دیگه خسته شدم همش فکرم تو کارامه هدفامه زود تر بهشون برسم نه وضعیت مالی درستی دارم فعلا که تغریح کنم و نه تو محیط خانواده اسایش برای ادم میزارن .
    دلم میخواست با یک دختری اشنا میشدم مثل دختر پسرای دیگه بیرون میرفتم باهاش و دوست میبودیم که متاسفانه به من پیشنهاد میدن که ازدواج کن
    چه طور تو پارک جایی میرم دختر پسرا باهم شادن و این که تو این مدت پسر عمه ای من با دوست دختر چند سالش ازدواج کرد چرا همش میگیم اخر دوستیا بده ! ایا حق ما اینه بعضی ها تنها باشن و بعضی ها نباشن الان دوستان میگن که اخر این دوستیا درد رنجه و شکسته اما چرا خوباش نمیبینید !؟
    والا دیگه خسته شدم با این شرایط بریدم به من میگن خوب تنهایی برو مطالعه کن ورزش کن برو بیرون هدفون تو گوشت بزار پیاده روی کن خوب تا کی ؟ ادم مریض نمیشه با این شرایط ایا ادم اجتماعی نیست تا کی باید من تنها باشم یا غریب .....
    دلم از این دنیا ادماش خانواده پدر مادر و... گرفته ......
    برای ادما منفعت نداشته باشم هیچکس سمت ادم نمیاد ... تا کی باید حصرت بکشم که یک جوون همسنو سال من تو بهترین ماشین سواره تو خانواده اسایش داره کلی دوست رفیق داره ( من نمیگم اون پسر مشکلات نداره اما از من بهتره روحیه اش ) اما من باید تنهایی بیرون برم دور باشم از محیط خانواده صبح تا شبم دنبال کارام که وضعم بهتر بشه ....!!!
    موندم چی کار کنم میگم برم پیش ی روان شناس ی دوست مثل خودم معرفی کنه بهم حدااقل تنها نباشیم ... که روان شناس ها هم یا میگن همچین کاری نمیتونیم بکنیم یا این که هر جلسه باید کلی پول داد با این شرایط .....ی جور ادم خاص و درون گرام ....
    به چندین دختر هم پیشنهاد دادم اما هیچ دختری قبول نمیکنه دخترا دنبال پسرای جذاب یا ظاهر خوب یا دنبال پولن ... تاببینن ی پسر از تنهایی صحبت میکنه و.. ازش دوری میکنن ... با یک دختر معمولی مطلقه هم اشنا شدم که اونم به خاطر محدودیت و.. نمیتونست بیرون بیاد و مشکلات زیاد داشت که بعد ی مدت دوباره رفتم سمتش گذاشت رفت گفت دیگه نمیخوام باهم باشیم چون زمانیم که باهم صحبت میکردیم اینترنت و تلگرام نداشت از زمانی که تلگرامش از دوباره فعال کرد و تو گروها کلی پسر سمتش امد با ظاهر و حذابیت های مختلف انگار دیگه سرگرم شد دلشو زدو رفت دختری که فکر میکردم فرشتست یهو تبدیل شد به دختری که اصلا نه احساس داره نه چیزی بد جور خوردم کرد ی روزم ورداشت گفت واسم شارژ بفرست تا باهات صحبت کنم واقعا با این حرفا ادم نمیشکنه ؟.. دیگه امیدی به دختر جماعت نداشنم دیگه الان اصلا از همشون نا امید شدم همشون مثل باد میمونن هیچکدومشون تو سختی با ادم نیست .

تنهایی مشکلات مالی/ تفریح نداشتن .. دلخور از زمین و زمان داغونم کرده
    خواهش میکنم راه حل خوبی دوستان بدن ... دیگه تا کی خودم دلداری بدم بسه این همه سال ... دوستانیم که از مشهد روان شناس خوب سراغ دارن میتونن کمکم کنه لطفا پیام بفرستن معرفی کنن ممنون .
    ویرایش توسط ae85 : 09-03-2017 در ساعت 02:17 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : به بن بست رسیدم!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ae85 نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    من تو زجر بزرگ شدم دلم از خانواده دلگیره ... هیچکس تو این دنیا ندارم احساس غربت میکنم نه دوست خاصی دارم و نه چیزی .
    هر روز تنهایی میرم بیرون دیگه خسته شدم همش فکرم تو کارامه هدفامه زود تر بهشون برسم نه وضعیت مالی درستی دارم فعلا که تغریح کنم و نه تو محیط خانواده اسایش برای ادم میزارن .
    دلم میخواست با یک دختری اشنا میشدم مثل دختر پسرای دیگه بیرون میرفتم باهاش و دوست میبودیم که متاسفانه به من پیشنهاد میدن که ازدواج کن
    چه طور تو پارک جایی میرم دختر پسرا باهم شادن و این که تو این مدت پسر عمه ای من با دوست دختر چند سالش ازدواج کرد چرا همش میگیم اخر دوستیا بده ! ایا حق ما اینه بعضی ها تنها باشن و بعضی ها نباشن الان دوستان میگن که اخر این دوستیا درد رنجه و شکسته اما چرا خوباش نمیبینید !؟
    والا دیگه خسته شدم با این شرایط بریدم به من میگن خوب تنهایی برو مطالعه کن ورزش کن برو بیرون هدفون تو گوشت بزار پیاده روی کن خوب تا کی ؟ ادم مریض نمیشه با این شرایط ایا ادم اجتماعی نیست تا کی باید من تنها باشم یا غریب .....
    دلم از این دنیا ادماش خانواده پدر مادر و... گرفته ......
    برای ادما منفعت نداشته باشم هیچکس سمت ادم نمیاد ... تا کی باید حصرت بکشم که یک جوون همسنو سال من تو بهترین ماشین سواره تو خانواده اسایش داره کلی دوست رفیق داره ( من نمیگم اون پسر مشکلات نداره اما از من بهتره روحیه اش ) اما من باید تنهایی بیرون برم دور باشم از محیط خانواده صبح تا شبم دنبال کارام که وضعم بهتر بشه ....!!!
    موندم چی کار کنم میگم برم پیش ی روان شناس ی دوست مثل خودم معرفی کنه بهم حدااقل تنها نباشیم ... که روان شناس ها هم یا میگن همچین کاری نمیتونیم بکنیم یا این که هر جلسه باید کلی پول داد با این شرایط .....ی جور ادم خاص و درون گرام ....
    به چندین دختر هم پیشنهاد دادم اما هیچ دختری قبول نمیکنه دخترا دنبال پسرای جذاب یا ظاهر خوب یا دنبال پولن ... تاببینن ی پسر از تنهایی صحبت میکنه و.. ازش دوری میکنن ... با یک دختر معمولی مطلقه هم اشنا شدم که اونم به خاطر محدودیت و.. نمیتونست بیرون بیاد و مشکلات زیاد داشت که بعد ی مدت دوباره رفتم سمتش گذاشت رفت گفت دیگه نمیخوام باهم باشیم چون زمانیم که باهم صحبت میکردیم اینترنت و تلگرام نداشت از زمانی که تلگرامش از دوباره فعال کرد و تو گروها کلی پسر سمتش امد با ظاهر و حذابیت های مختلف انگار دیگه سرگرم شد دلشو زدو رفت دختری که فکر میکردم فرشتست یهو تبدیل شد به دختری که اصلا نه احساس داره نه چیزی بد جور خوردم کرد ی روزم ورداشت گفت واسم شارژ بفرست تا باهات صحبت کنم واقعا با این حرفا ادم نمیشکنه ؟.. دیگه امیدی به دختر جماعت نداشنم دیگه الان اصلا از همشون نا امید شدم همشون مثل باد میمونن هیچکدومشون تو سختی با ادم نیست .

تنهایی مشکلات مالی/ تفریح نداشتن .. دلخور از زمین و زمان داغونم کرده
    خواهش میکنم راه حل خوبی دوستان بدن ... دیگه تا کی خودم دلداری بدم بسه این همه سال ... دوستانیم که از مشهد روان شناس خوب سراغ دارن میتونن کمکم کنه لطفا پیام بفرستن معرفی کنن ممنون .
    سلام داداش عزیزم
    منم مثل خودت تنهام و هیچ دوست و یار و یاوری ندارم جز خدا
    تفریح ندارم
    سرگرمی ندارم
    احترام نمیزارن بهم
    تا موقعی که ازت کار میخوان میشن دوست صمیمیت وقتی کارتو کردی تموم شد از دشمن بدترن
    البته منم یه زمانی دوس داشتم دوست دختر داشته باشم ولی پیش خودم فکر کردم منی که جز خدا کسیو ندارم و تو سختی ها اون یار و دوستمه چطور چیزی که گفته رو قبول نکنم؟
    اون گفته دوستی با نامحرم گناهه منم دیگه فکرش نکردم
    اون میگه نماز بخونید منم میخوندم و واقعا ارامش میگرفتم ولی الان چندماهه ناامید شدم چون یه سری اتفاقات بد افتاده حالم از زندگی بهم میخوره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    سلام داداش عزیزم
    منم مثل خودت تنهام و هیچ دوست و یار و یاوری ندارم جز خدا
    تفریح ندارم
    سرگرمی ندارم
    احترام نمیزارن بهم
    تا موقعی که ازت کار میخوان میشن دوست صمیمیت وقتی کارتو کردی تموم شد از دشمن بدترن
    البته منم یه زمانی دوس داشتم دوست دختر داشته باشم ولی پیش خودم فکر کردم منی که جز خدا کسیو ندارم و تو سختی ها اون یار و دوستمه چطور چیزی که گفته رو قبول نکنم؟
    اون گفته دوستی با نامحرم گناهه منم دیگه فکرش نکردم
    اون میگه نماز بخونید منم میخوندم و واقعا ارامش میگرفتم ولی الان چندماهه ناامید شدم چون یه سری اتفاقات بد افتاده حالم از زندگی بهم میخوره
    من از خدا هم دلگیرم استدلال خودم دارم استدلالم هم این قدر قویه که خیلی در موردش بحث کردم به نتیجه ای نرسیده و ترجیح میدم تو این گروهم بحثش را نکنیم چون وقت الکی میگذره این دیگه خیلی داغونم کرده اما الان سعی میکنم دیدگاهم تغییر بدم خودم به خواب بزنم ....

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

من از خدا هم دلگیرم استدلال خودم دارم استدلالم هم این قدر قویه که خیلی در موردش بحث کردم به نتیجه ای نرسیده و ترجیح میدم تو این گروهم بحثش را نکنیم چون وقت الکی میگذره این دیگه خیلی داغونم کرده اما الان سعی میکنم دیدگاهم تغییر بدم خودم به خواب بزنم ....
    اگه قرار باشه از خدا دلگیر باشی توقع داری بندش برات کاری بکنه؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    اگه قرار باشه از خدا دلگیر باشی توقع داری بندش برات کاری بکنه؟
    انگار باید خودم بزنم به خواب چاره ای نیست .

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

انگار باید خودم بزنم به خواب چاره ای نیست .

میتونی تو گروه های دختر پسری شرکت کنی و دوست دختر پیدا کنی مثل گروه های کوه نوردی و ... همچنین تو دانشگاه
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

جدا از مشکلات که حتما باید ریشه ای حل شه در مورد تنهاییت به نظرم فقط سه تا کار کن
    لبخند بزن. قیافه عبوس ادمارو ازت دور می کنه.
    موقع راه رفتن صاف راه برو سینتو بده جلو اصلا قوز نکن.
    فقط همین دوتا هم از این جلد افسرده و عبوس درت میاره هم اینکه گاردتو جلو آدما باز می کنه تا بتونن بهت نزدیک شند. تا وقتی تو خودتی و اخمویی کسی سمتت نمیاد.
    بعدم اینکه یادت باشه ادم غصه هاش مال خودشه شادیاش مال همه. از غصه هات تا میتونی حرف نزن. حرف خوب بزن. بذار آدما کنارت حال خوب داشته باشند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)